new customer offer opportunity community our history research
  • Loading...
 •  TERMS AND CONDITIONS

  [version 1.4. / May, 2019]

   

  Atcelšanas tiesības

  Jūs varat atcelt savu pasūtījumu jebkurā laikā līdz 14 dienām pēc preču piegādes, nenorādot nekādus iemeslus. Gadījumā, ja patērētājs ir pasūtījis vairākas preces vienā pasūtījumā un piegādāta atsevišķi, dienā, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko izraudzījies patērētājs, ir ieguvusi pēdējo preci fiziskā valdījumā. Jums ir jāsniedz skaidrs paziņojums par jūsu vēlmi atcelt. Var izmantot Morinda Deutschland GmbH sniegto modeļa atcelšanas veidlapu. Tāpat kā paziņojums par atcelšanu pietiks ar visām skaidri paziņotām ziņām (piemēram, ar vēstuli vai e-pastu) uz Morinda (skatīt zemāk norādīto kontaktinformāciju). Ja tas ir iegrāmatots vai nosūtīts pa e-pastu, paziņojums par atcelšanu stājas spēkā pēc iegrāmatošanas vai nosūtīšanas. Lai ievērotu atcelšanas termiņu, pietiek ar to, ka jūs nosūtāt savu paziņojumu pirms atteikuma termiņa beigām. Nosūtot paziņojumu par atcelšanu, lūdzu, norādiet šādu informāciju: (i) patērētāja adrese, II preču apraksts, III pasūtījuma datums, IV jebkurš atsauces numurs pasūtījumā.

  Ja jūs esat saņēmuši preces, jums vajadzētu atdot tos Morinda (uz adresi, kas norādīta sadaļā "kā atgriezt preci" 11. punktā) bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kurā jūs paziņot par atcelšanu no šī līguma t o mums. Jebkuras izmaksas, atgriežot tos mums būs krist pār jums, patērētājam.

  Atcelšanas sekas

  Atceļot šo līgumu, mēs atmaksāsim jums visus no jums saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas. Mēs varam izdarīt atskaitījumus no jebkuras piegādātās preces vērtības zaudējuma atlīdzināšanas, ja zaudējumu rezultātā jūs neveicat nevajadzīgu apstrādi, izņemot to, kas ir nepieciešams, lai noteiktu preču īpašības un īpašības. Mēs atmaksāsim bez nepamatotas kavēšanās, un ne vēlāk kā

  a. 14 dienas pēc dienas, kad mēs saņemam atpakaļ no jums jebkādas piegādātās preces, vai

  b. (ja agrāk) 14 dienas pēc tam, kad esat iesniedz pierādījumus par to, ka esat atgriezis preces, vai

  c. Ja preces nav piegādātas, 14 dienas pēc dienas, kurā mēs esam informēti par jūsu lēmumu anulēt šo līgumu.

  Mēs atmaksāsim atmaksu, izmantojot to pašu maksāšanas līdzekli, ko izmantojāt maksājuma veikšanas gaitā. Par šo atmaksu jums nebūs jāmaksā.

  Bojātas un nepareizas preces

  Ja esat saņēmis preci, kas ir acīmredzami bojāta vai ir nosūtīta kļūdas pēc, lūdzu, atteikt piegādi, un mēs nosūtīsim jums dublikāta vienumu bez papildu maksas. Ja esat pieņēmis piegādi un konstatējat, ka priekšmets ir bojāts, Defektīvs vai nepareizs, lūdzu, paziņojiet mums 14 dienu laikā no preces saņemšanas, un mēs nosūtīsim jums dublikātu vai pareizu pasūtījumu, kur mēs esam pamatoti pārliecinājušās, ka prece ir bojāta , ir bojāta vai nepareiza.

  Mūsu apmierinātība/atgriešanas garantija

  Papildus tiesībām atcelt rīkojumu, kā minēts iepriekš, Morinda piedāvā papildu produktu garantijas. Šīs garantijas neietekmē jūsu likumīgās tiesības. Jūs varat sagaidīt atmaksu tā paša veida maksājumu, kas sākotnēji tika izmantots iegādei trīs nedēļu laikā no mūsu saņemošās atgriešanās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs būsiet atbildīgs par preču atgriešanas izmaksām, ja vien mēs nepiegādāsim preci jums kļūdaini vai ja prece ir bojāta vai bojāta.

  • Mūsu 90 dienas apmierinātības garantija

  Ja jūs neesat pilnīgi apmierināti ar savu produktu iegādi, nosūtiet mums atpakaļ produkts (izmanto vai neizmantotās), kas 90 dienas * no sākotnējā pirkuma datumu, un mēs atmaksāsim 100% no pirkuma cenas (izņemot kuģniecības un pārkraušanas nodevas). Morinda patur tiesības atteikt kompensāciju par daudzumiem, kurus nevar saprātīgi patērēt laikā 90 dienas. Saprātīgs daudzums parasti tiek uzskatīts četras pudeles ZELT® Max vai jebkuru citu dzērienu mēnesī. Klients produkta tipu drīkst atgriezt tikai vienu reizi. Turpmākie mēģinājumi atgriezt šo produkta veidu tiks noraidīti. * 90 dienas klientu apmierinātības garantija neattiecas uz Age Defy ierīcēm. Mēs esam priecīgi sniegt 30 dienu klientu apmierinātības garantija Age Defy ierīcēm.

  Pilnīga apmierinātība

  Saskaņā ar likumu jūsu produktiem jāatbilst aprakstam, tiem jābūt arī ar apmierinošu kvalitāti un jābūt pietiekami atbilstam mērķiem, kuriem šādas preces parasti izmanto. Mēs esam pārliecināti, ka jums būs pilnīgi apmierināti ar savu pirkumu. Ja jums nav pilnīgi apmierināti, lūdzu, sazinieties ar Morinda. Jebkurš klients, kas joprojām nav apmierināts, var vēlēties piekļūt ASR nodrošinātājam (ārpustiesas sūdzību izskatīšanas pakalpojums).

  Atgriešanas politika neatkarīgo produktu konsultantiem (IPCs)

  Lai iegūtu pilnīgu atgriešanās politiku, kas attiecas uz mūsu neatkarīgo produktu konsultantiem, mēs vēlētos jūs nosūtīt uz Morinda politikas rokasgrāmatu. Par jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar compliance@de.morinda.com.

  Kā atgriezt produktu

  Jums ir jāiegūst atgriešanas atļaujas numurs, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu 0800 0322 665 (UK) vai 1800 55 025 (IRE), ja esat atgriezies produktus pēc mūsu 90 dienas apmierinātības garantiju. Lūdzu, uzrakstiet RA numuru kastes ārpusē. Visi produkti jāsūta atpakaļ uz:

  Morinda Deutschland GmbH

  Galileo-Galilei-Straße 18, 55129 Mainz, Deutschland/Vācija

  Tālruņa numurs: +49 800 8244842