new customer offer opportunity Our Impact our history research
  • Loading...
 •  

  [version 1.4. / May, 2019]

   

  Atšaukimo teisė

  Užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo, nenurodydami jokių priežasčių. Tuo atveju, kai kelios prekės, kurias vartotojas užsakė vienu užsakymu ir kurios pristatomos atskirai, - diena, kurią vartotojas arba vartotojo nurodyta trečioji šalis, išskyrus vežėją, fiziškai įgyja paskutinę prekę. Privalote aiškiai pateikti savo pageidavimą atšaukti užsakymą. Galima naudoti "Morinda Deutschland GmbH" pateiktą modelio atšaukimo formą. Lygiai taip pat bet koks aiškiai pateiktas pareiškimas (pvz., laišku arba elektroniniu paštu) Morinda (žr. kontaktinius duomenis žemiau) pakaks kaip atšaukimo pranešimas. Jei paskelbta arba išsiųsta el. paštu, pranešimas apie atšaukimą įsigalioja, kai jis užregistruojamas arba išsiunčiamas. Norint patenkinti atšaukimo terminą, pakanka siųsti jūsų pranešimą nepasibaigus atšaukimo laikotarpiui. Siųsdami pranešimą apie atšaukimą, pateikite šią informaciją: i) vartotojo adresą, (II) prekių aprašymą, (III) pavedimo datą, (IV) bet kokį nuorodos numerį užsakymo metu.

  Jei gavote prekes, turėtumėte jas grąžinti Morinda (11 punkte "kaip grąžinti produktą" adresu) be reikalo nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią pranešėte apie savo atšaukimą iš šios sutarties t o mums. Bet kokia jų grąžinimo į mus kaina Kris ant jūsų, vartotojas.

  Atšaukimo pasekmės

  Jei atšauksite šią sutartį, mes kompensuosime jums visus iš jūsų gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas. Mes galime išskaitymo iš bet kokių tiekiamų prekių nuostolių atlyginimo kompensaciją, jei prarandame nereikalingą tvarkymo rezultatą, kuris nėra būtinas prekių pobūdžiui ir savybėms nustatyti. Mes kompensuosime išlaidas nepagrįstai nedelsdamos ir ne vėliau kaip

  a. 14 dienų nuo tos dienos, kai iš jūsų gauname bet kokias tiekiamas prekes, arba

  b. (jei anksčiau) 14 dienų po to, kai pateikiate įrodymą, kad grąžinote prekes, arba

  c. Jei prekių nebuvo pateikta, per 14 dienų nuo tos dienos, kai mes esame informuoti apie jūsų sprendimą nutraukti šią sutartį.

  Grąžinsime pinigus naudodami tas pačias mokėjimo priemones, kurias naudojote mokėjimui. Už šią kompensaciją jums nebus taikomi jokie mokesčiai.

  Sugadinti ir neteisingi produktai

  Jei gavote prekę, kuri akivaizdžiai sugadinta arba buvo išsiųsta per klaidą, atsisakykite pristatymo ir mes jums atsiųsime papildomą mokestį. Jei jūs priėmėte pristatymą ir pastebėsite, kad prekė sugadinta, sugedusi ar neteisinga, praneškite mums per 14 dienų nuo prekės gavimo ir mes išsiųsime jums dublikatą ar teisingą užsakymą, kur pagrįstai įsitikinsime, kad prekė sugadinta , su defektais arba neteisingai.

  Mūsų pasitenkinimo/grąžinimo garantija

  Be teisės atšaukti užsakymą, kaip nurodyta pirmiau, Morinda siūlo papildomas produkto garantijas. Šios garantijos neturi įtakos jūsų įstatymais numatytoms teisėms. Jūs galite tikėtis, kad grąžinamoji išmoka tos pačios formos mokėjimas iš pradžių naudojamas pirkti per tris savaites nuo mūsų gavimo grąžinimo. Atkreipkite dėmesį, kad jūs būsite atsakingi už prekių grąžinimo į mus išlaidas, nebent mes pristatėme prekę jums per klaidą arba jei prekė sugadinta ar sugedusi.

  • Mūsų 90 dienų pasitenkinimo garantija

  Jei nesate visiškai patenkintas savo produkto pirkimu, atsiųskite mums atgal produktą (naudotą ar nepanaudotą) per 90 dienų * nuo pradinės pirkimo datos ir mes grąžinsime 100% pirkimo kainos (išskyrus gabenimo ir aptarnavimo mokesčius). Morinda pasilieka teisę atsisakyti grąžinamųjų išmokų už kiekius, kurių negalima pagrįstai suvartoti per 90 dienų. Protingas kiekis paprastai yra laikoma keturis butelius THRIVE® Max arba bet kokio kito gėrimo per mėnesį. Klientas gali grąžinti produkto tipą tik vieną kartą. Vėlesni bandymai grąžinti produkto rūšį bus atsisakyta. * 90 dienų klientų pasitenkinimo garantija netaikoma Age Defy prietaisus. Džiaugiamės galėdami suteikti 30 dienų klientų pasitenkinimo garantiją Age Defy prietaisams.

  Visiškas pasitenkinimas

  Pagal įstatymus jūsų produktai turi atitikti jų aprašymą, taip pat turi būti tinkamos kokybės ir atitikti paskirtį, kuriai tokios prekės yra įprastai naudojamos. Mes esame įsitikinę, kad jums bus visiškai patenkintas savo pirkinį. Jei nesate visiškai patenkintas, susisiekite su Morinda. Bet kuris klientas, kuris vis dar nėra patenkintas, gali pageidauti kreiptis į AGS paslaugų teikėją (neteisminio skundų nagrinėjimo tarnyba).

  Grąžinimo politika nepriklausomiems produktų konsultantams (IPCs)

  Dėl visiškoje grąžinimo politikoje, kuri taikoma mūsų nepriklausomų produktų konsultantų, mes norėtume jus nukreipti į Morinda politikos vadovą. Dėl klausimų, prašome susisiekti compliance@de.morinda.com.

  Kaip grąžinti produktą

  Turite gauti grąžinimo įgaliojimą (RA), susisiekdami su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi +18012341000 (JK) arba +18012341000 (IRE), jei grįžtate į produktus po mūsų 90 dienų pasitenkinimo garantija. Prašome parašyti RA numerį dėžutės išorėje. Visi produktai turi būti siunčiami:

  Morinda Deutschland GmbH

  Galileo-Galilei-Straße 18, 55129 Maincas, Vokietija

  Telefono numeris: +49 800 8244842