new customer offer opportunity community our history research
  • Loading...
 •  TERMS AND CONDITIONS

  [version 1.4. / May, 2019]

   

  Tühistamise õigus

  Tellimuse võib tühistada igal ajal kuni 14 päeva jooksul pärast kauba kohaletoimetamist ilma põhjendusi esitamata. Mitme kauba puhul, mille tarbija on tellinud ühe tellimuse alusel ja mis tarnitakse eraldi, siis päev, mil tarbija või kolmas isik, kes ei ole vedaja ja kelle tarbija on märkinud, omandab viimase kauba füüsilise valduse. Peate esitama selge avalduse oma soovist loobuda. Kasutada saab Morinda Deutschland GmbH poolt esitatud mudeli tühistamisvormi. Samuti piisab tühistamise teatamisel kõigist selgelt edastatud avaldusega (nt kirja teel või e-kirjaga) Morinda (vt kontaktandmed allpool). Kui postitatakse või saadetakse meilisõnum, jõustub tühistamise teade sisestamisel või saatmisel. Tühistamistähtaja rahuldamiseks piisab, kui saadate teatise enne tühistamisperioodi lõppemist. Tühistamise teate saatmisel lisage palun järgmine teave: i) tarbija aadress, II kauba kirjeldus, III tellimuse kuupäev, IV) tellimuse viitenumber.

  Kui olete kauba kätte saanud, siis peaksite need tagastama Morinda (aadressil "kuidas toode tagastada" punktis 11) põhjendamatu viivituseta ja igal juhul hiljemalt 14 päeva jooksul alates päevast, mil te sellest lepingust taganemise teate. o meid. Kõik kulud, mis meie juurde tagasi tulevad, langevad teie peale, tarbija.

  Tühistamise mõjud 

  Kui tühistate selle lepingu, hüvitame teile kõik teile laekunud maksed, kaasa arvatud tarnekulud. Me võime maha arvata tarnitud kaupade väärtuse kaotuse hüvitamisest, kui teie poolt tarbetuid käitlemistulemusi ei ole, kui see on vajalik kauba olemuse ja omaduste kindlakstegemiseks. Me teeme tagasimakse põhjendamatu viivituseta ja mitte hiljem kui

  a .14 päeva pärast seda, kui teile tarnitud kaubad tagasi saadetakse, või

  b. (kui on varasem) 14 päeva pärast seda, kui olete esitanud tõendid, et olete kauba tagasi või

  c. Kui kaupa ei ole tarnitud, 14 päeva pärast päevast, mil meid teavitatakse teie otsusest leping tühistada.

  Hüvitame tagasimakse, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks. Te ei kanna tasu selle hüvitamise eest.

  Kahjustatud ja ebaõiged tooted 

  Kui olete saanud üksuse, mis on nähtavalt kahjustatud või on saadetud eksimatult, siis Palun edastage tarne ja saadame teile ilma lisatasuta duplikaatüksuse. Kui olete tarne aktsepteerinud ja leidnud, et üksus on kahjustatud, defektne või ebaõige, teatage sellest 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist ja saadame teile kahekordsed või korrektse tellimuse, kui oleme mõistlikult veendunud, et üksus on kahjustatud , defektne või väär.

  Meie rahulolu/tagastamise garantii 

  Lisaks õigus tühistada eespool kirjeldatud, Morinda pakub täiendavaid tooteid tagatisi. Need garantiid ei mõjuta teie seadusjärgseid õigusi. Võite oodata tagasimakse sama makseviisi algselt kasutada ostu kolme nädala jooksul meie tagasi saada. Pange tähele, et te vastutate meile kaupade tagastamise kulude eest, kui me ei ole kaupa teile eksiteel tarninud või kui kaup on kahjustatud või defektne.

  • Meie 90 päeva rahulolu garantii 

  Kui te ei ole täielikult rahul oma toote ostmisega, saatke meile tagasi toode (kasutatud või kasutamata) jooksul 90 päeva * algne ostukuupäev ja me Tagastame 100% ostuhinnast (välja arvatud tarne-ja käitlemistasud). Morinda jätab endale õiguse keelduda tagasimaksetest koguste eest, mida ei saa mõistlikult tarbida 90 päeva jooksul. Mõistlik kogus peetakse tavaliselt neli pudelit THRIVE® Max või mis tahes muu joogi kuus. Klient võib toote tüübi tagastada ainult üks kord. Järgnevad katsed selle toote tüübi tagastamise kohta lükatakse tagasi. * 90 päeva kliendi rahulolu garantii ei kehti Age Defy seadmed. Meil on hea meel pakkuda 30 päeva kliendi rahulolu garantii Age Defy seadmed.

  Rahulolu kokku

  Seaduse järgi peavad tooted vastama nende kirjeldusele, need peavad olema ka rahuldava kvaliteediga ning olema mõistlikult sobivad selleks otstarbeks, milleks neid kaupu tavaliselt kasutatakse. Oleme kindlad, et olete oma ostuga täiesti rahul. Kui te ei ole täiesti rahul, võtke palun ühendust Morinda. Kõik kliendid, kes ei ole veel rahul, võivad soovida tutvuda vaidluste kohtuvälise lahendamise pakkujaga (kohtuväline kaebuste käsitlemise teenus). 

  Sõltumatute Tootekonsultantide tagasisaatmispoliitika (IPCs)

  Täieliku tagastamise poliitika puhul, mis kehtib meie sõltumatute Tootekonsultantide kohta, soovime teid saata Morinda Policy Manuaaljuurde. Küsimuste puhul võtke palun ühendust majutusasutusega enquiries@uk.morinda.com.

  Toote tagastamine

  Peate hankima Return autoriseerimise (RA) numbri, võttes ühendust meie klienditeeninduse osakonna 0800 0322 665 (UK) või 1800 55 025 (IRE), kui olete tagasi toodete pärast meie 90 päeva rahulolu garantii. Palun kirjutage välja RA number kasti välisküljele. Kõik tooted tuleb saata tagasi:

  Morinda Deutschland GmbH

  Galileo-Galilei-Straße 18, 55129 Mainz, Deutschland / Saksamaa

  Telefoninumber: +49 800 8244842