new customer offer opportunity community our history research
  • Loading...
 • MORINDA ANDMETE PRIVAATSUSTEATIS

  Mai, 25th 2018

  Morinda tunnistab, et teie isiklikku teavet tuleb hoolikalt kasutada ja kaitsta ning me hindame teie usaldust, et me teeme seda hoolikalt ja mõistlikult.

  Käesolevas teatises kirjeldatakse Morinda ' s andmete privaatsuspoliitikat ja kirjeldatakse Külastajate ja klientide kogutud teabe kasutamist, kasutades Morinda Interneti-saiti, tellimuste vorme, e-posti, faksi ja telefoni jne.  • KES KOGUB ANDMEID?

  • MILLIST TEAVET ME KOGUME?

  • MILLIST ISIKLIKKU TEAVET MORINDA KOGUB MEIE KODULEHEL?

  • MILLINE ON ANDMETE TÖÖTLEMISE ÕIGUSLIK ALUS?

  • KAS MORINDA JAGAB KOGUTUD TEAVET?

  • KUI TURVALINE ON TEAVE TEIE KOHTA?

  • KUI KAUA ANDMEID SÄILITATAKSE?

  • MILLISED ON MINU ÕIGUSED?

  • KONTAKTID

  • MUUDATUSTE tegemist


  KES KOGUB ANDMEID?

  Kõiki meie poolt edastatud või omandatud isikuandmeid kontrollib peamiselt Morinda Deutschland GmbH (Morinda), olles vastutav töötleja Euroopa Andmeprivaatsuse seaduste alusel.

  Morinda Deutschland GmbH

  Arnulfstr. 60,

  80335 München, Saksamaa

  Telefon.: + 49 (0) 89 2555 19 600

  Faks: + 49 (0) 89 2555 19 500

  Morinda on morinda.eu.com kogutud teabe ainus omanik. Morinda kogub Külastajate ja klientide isikuttuvastavat teavet mitmes erinevas punktis meie veebisaidil ning ka muul viisil, näiteks tellimuse protsesside ja rakenduste ajal faksi, telefoni, meili vms kaudu.


  MILLIST TEAVET ME KOGUME?


  Kõiki meie poolt edastatud või omandatud isikuandmeid kontrollib peamiselt Morinda Deutschland GmbH (Morinda), olles vastutav töötleja Euroopa Andmeprivaatsuse seaduste alusel.

  • Tellimused: kui ostate meilt toote või teenuse, taotleme teile meie tellimuse vormis teatud isikuttuvastavat teavet. Peate esitama kontaktandmed (nt nimi, e-post ja Saatmisaadress) ning finantsteavet (nt krediitkaardi number, aegumiskuupäev).

  Kasutame seda teavet arveldamiseks ja tellimuste täitmiseks.

  • Rakendused: Kui otsustate taotluse lõpule viia registreeritud klient või Morinda sõltumatu toote konsultant kogume teilt vajalikku teavet selle taotluse (nagu nimi, e-posti, sünniaeg, ja muu teave) ja finantsteavet (nt krediitkaardi number, aegumiskuupäev).
  Kasutame seda teavet arveldamiseks, tellimise eesmärgil, demograafias ja teie ja Morinda vahelise jätkuva suhte toetamiseks. Me võime kasutada seda teavet igal ajal, et teiega ühendust võtta uudiseid ja pakkumisi Morinda. 

  MILLIST ISIKLIKKU TEAVET MORINDA KOGUB MEIE KODULEHEL?


  Kõiki meie poolt edastatud või omandatud isikuandmeid kontrollib peamiselt Morinda Deutschland GmbH (Morinda), olles vastutav töötleja Euroopa Andmeprivaatsuse seaduste alusel. Teave, mida me klientidelt õpime, aitab meil isikupärastada ja pidevalt täiustada teie võimet koguda teavet ja teha oste Morinda kodulehel. Siin on meie poolt kogetavad andmed.

  Kasutame seda teavet arveldamiseks ja tellimuste täitmiseks.


  Teave, mida annate meile: me saame ja talletame kogu teabe, mida meie veebisaidile sisestate või mis tahes muul viisil. Võite valida, et te ei annaks teatud teavet, kuid siis ei pruugi te paljusid meie funktsioone ära kasutada. 
  Kasutame teie poolt selliste eesmärkide täitmiseks ettenähtud teavet, täites oma tellimusi, vastates teie soovidele, kohandades edaspidiseid oste, parandades meie veebiteenuseid ja suhtleme teiega. Tüüpiline teave, mida teie kohta säilitame, sisaldab; nimi, peamine aadress, lähetusaadress, maksu-ID, krediitkaardi number, e-posti aadress, pangakonto number (kui see on kaasas), telefoni-ja faksinumber jne.

  Automaatne teave (küpsised): nagu paljud veebisaidid, hangime teatud tüüpi teavet, kui teie veebibrauser võtab ühendust Morinda ' i saidiga. Talletame seda teavet väikestes andmehoidlates, mida tavaliselt nimetatakse "küpsisteks". Näiteks võimaldavad küpsistes talletatud andmed Morinda ' i süsteemil teie brauseri ära tunda ja teile kohandatud funktsioone pakkuda. 
  Siiski eelistavad mõned inimesed, et nad ei saaks oma arvutites talletatud küpsiseid eraelu puutumatuse probleemide tõttu. Enamiku brauseritega tööriistariba "Spikker" osa ütleb teile, kuidas takistada brauseri uute küpsiste aktsepteerimist, kuidas on brauser teile uue küpsise saamisel teada või kuidas küpsiseid üldse keelata. Kuid küpsised lubavad teil kasutada täielikult ära mõned Morinda veebisaidi funktsioonid ja me soovitame jätta need sisse lülitatud. 
  Üksikasjalik teave küpsiste kohta, mida me kasutame, nende eesmärk ja kuidas neid blokeerida, võib leida meie küpsiste  poliitikast.
  E-posti side: aidata meil teha e-kirju kasulikum ja huvitav, võime saada kinnitust, kui avate e-posti Morinda kui teie arvuti toetab selliseid võimeid.
  Teave muudest allikatest: Morinda ei küsi ega saada teavet oma IPCs-i ja klientide kohta muudest allikatest.
  Üksikasjalik teave küpsiste kohta, mida me kasutame, nende eesmärk ja kuidas neid blokeerida, võib leida meie küpsiste poliitikast.

  MIS ON ANDMETE TÖÖTLEMISE SEADUSLIK ALUS?

  Andmete töötlemine nõuab seaduslikku alust. Selline seaduslik alus võib olla teie nõusolek, leping või juriidiline kohustus, mis meil võib olla.

  KAS MORINDA JAGAB KOGUTUD TEAVET?

  Teave muudest allikatest:  Morinda ei küsi ega saada teavet oma IPCs-i ja klientide kohta muudest allikatest.
  Müük puudub: informatsioon meie klientide kohta on oluline osa meie ärist, ja me ei ole äri müüa seda teistele.
  Agendid: me võime kasutada teisi ettevõtteid ja üksikisikuid, et täita ülesandeid meie nimel. Näited hõlmavad tellimuste täitmist, pakkide kohaletoimetamiseks, postiposti ja e-posti saatmist, korduva teabe eemaldamist klientide nimekirjadest, andmete analüüsimist, turundusabi andmist, krediitkaardimaksete töötlemist ja klienditeenindust. Nendel üksustel on juurdepääs isikuandmetele ainult siis, kui see on vajalik nende ülesannete täitmiseks, kuid ei tohi seda kasutada muudel eesmärkidel.
  IPCs: kui teil on klient, on spontamis IPC, mõned teie andmed tehakse kättesaadavaks selle spontav IPC, et ta võib teiega ühendust võtta. Kõik IPCs peavad enne teie kohta teabe saamist nõustuma konkreetsete andmekaitsemeetmetega.
  Sooduspakkumised: me ei saada pakkumisi ühelegi Morinda klientidele teiste ettevõtete nimel.
  Morinda ja teiste kaitsmine: me vabastame konto ja muud isiklikku teavet, kui me usume, et vabastamist on asjakohane järgida seadust; jõustada või rakendada meie poliitikaid ja muid kokkuleppeid; või kaitsta Morinda, meie kasutajate või teiste õigusi, vara või turvalisust. See hõlmab teabe vahetamist teiste äriühingute ja organisatsioonidega, kes on seotud pettuste kaitsega ja krediidiriski vähendamisega.
  Müük puudub: informatsioon meie klientide kohta on oluline osa meie ärist, ja me ei ole äri müüa seda teistele.

  Piiriülene üleviimine.  Teie andmed edastatakse a) Morinda Inc Ameerika kahvli, Utah, USA, b) oma ülemaailmse tütarettevõtete ja seotud ettevõtted. Selline üleandmine põhineb Euroopa Liidu (EL) standardse näidislepingu tüüptingimuste lepingus, mis on sõlmitud Morinda ja Morinda Inc.
  Euroopa piires töötlevad järgmised üksused isikuandmeid Morinda nimel:
  Morinda Österreich GmbH, Kaerntner Ring 15, Vienna,  1010, Austria
  Morinda Italia SRL, Via Giosuè Carducci, 31 Milan, Italy
  Morinda Switzerland GmbH, Tischenloostrasse 59, Thalwil 8800, Switzerland
  Morinda Poland Sp. z o.o.; Mlynska, 12, 61-730 Poznan, Poland
  Morinda Magyarország Kft, Apor Vilmos Ter 11-12, Budapest, H-1124, Hungary
  Morinda Sweden AB, Evenemangsgatan 31, 2 tr, Solna,  169 79, Sweden
  Morinda Norge AS, Leif Tronstadsplass 1-3, Sandvika, 1300, Norway

   Õiguslik avalikustamine.  Me jätame endale õiguse avalikustada teie isikuttuvastavat teavet seadusega ettenähtud korras ja kui me usume, et avalikustamine on vajalik meie õiguste kaitsmiseks ja/või kohtumenetluste, kohtukorralduse või õigusliku menetluse järgimiseks.

  KUI TURVALINE ON TEAVE MINU KOHTA?

  Oleme varustatud piisavate tehniliste ja korralduslike ohutusmehhanismidega, et kaitsta isikuandmeid, mida edastate juhusliku, ebaseadusliku või loata hävitamise, kaotsimineku, juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või kasutamise eest.

  KUI KAUA ANDMEID SÄILITATAKSE?
  Säilitame isikuandmeid niikaua, kui see on vajalik nende eesmärkide täitmiseks, milleks me andmeid kogume (vt eespool peatükki "millist teavet me kogume?" ja "millist isiklikku teavet MORINDA kogub meie KODULEHEL?") tingimusel, et see ei ole keelatud kohaldatava õigusega.
  KONTAKTID
  Kui teil on küsimusi või märkusi selle veebisaidi privaatsusavalduse kohta, juhul kui soovite värskendada teavet, mida me teie kohta ei hoia, või kui soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust või meie andmete Protetcion Officer (DPO) e-posti teel. Võite saata ka oma kirjaliku taotluse järgmisele aadressile: 
  Morinda Deutschland GmbH, 
  Attn. Data Protection Officer, 
  Arnulfstraße 60, 80335 Munich, Germany
  Meie andmekaitseametnik on:
  Attorney at Law: Anastasios Papadopoulos,
  Expertplace compliance services GmbH, Oberländer Ufer 186,
  50689, Köln, Deutschland
  Andmekaitseametnik: euprivacy@morinda.com
  Kui te enam ei soovi meie uudiskirja ja reklaamteadete saamist, võite loobuda nende saamisest, järgides iga uudiskirja või suhtluse juhendeid või postitada meid aadressil  compliance@de.morinda.com.

  Kui soovite esitada kaebusi meie andmete töötlemise ja/või täita oma enne muid õigusi järelevalveasutuse, võtke ühendust oma piirkonna või riigi vastutav andmekaitseasutusega.

  Andmete kaitse ametnik.


  Parandused.  Meie äri muutub pidevalt. Käesolev teatis võib samuti muutuda ja kasutada teavet, mida me kogume nüüd, kohaldatakse privaatsusteatist, mis kehtib kasutamise ajal. Me võime e-posti perioodilisi meeldetuletusi oma teated ja tingimused, kui te ei ole andnud meile juhiseid, kuid sa peaksid kontrollima meie kodulehel sageli näha hiljutist muudatusi.

  Teabe värskendamine. Kui teie isiklik teave muutub, võite anda meile teada e-postiga aadressil compliance@de.morinda.com või võtke meiega ühendust telefoni või posti teel eespool loetletud kontaktandmete alusel.