Ta sesja jest dostępna przez: WALDEMAR DOMAGALA IPC# 1645541 Skontaktuj się ze mną
blog możliwości SPOŁECZNOŚĆ Nasza historia Badania
  • Loading...
 • ŻYCIE Z MORINDĄ

  PERSONAL DEVELOPMENT

  MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE ZDROWY STYL ŻYCIA NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA ŻYCIOWE DOŚWIADCZENIA ROZWÓJ OSOBISTY

  PRAWDZIWY PARTNER

  Prawdziwie spełnione Życie z Morindą daje ci mnóstwo okazji do rozwoju osobistego. W Morindzie odnajdziesz swojego prawdziwego partnera - tego, który zainwestował w twój sukces. Otrzymasz narzędzia, szkolenia, systemy i seminaria, których potrzebujesz, aby odnieść sukces i wykorzystać w pełni swój potencjał.

  tools present

  TYLKO MORINDA DAJE CI

  scanner

  SKANER TrūAge

  Najdoskonalsze i najbardziej zaawansowane urządzenie w branży marketingu sieciowego, które sprawia, że rozpoczynanie konwersacji to pestka. Skaner TruAge jest kluczem otwierającym pełny potencjał możliwości biznesowych z Morindą.

  tahiti

  TAHITI DREAM

  Dostępne tylko w wybranych krajach

  Program, który gwarantuje skupienie uwagi innych na twoim biznesie.

  library

  UNIWERSYTET MORINDA

  Baza szkoleniowa, która dostarcza odpowiedzi na pytania, które możesz mieć odnośnie produktów, możliwości biznesowych, planu wynagrodzeń, wydarzeń i wiele innych.

  office_pro

  COMMUNITY PRO

  Wysokiej klasy serwis internetowy Morindy umożliwia dostęp do zaawansowanych analiz, raportów biznesowych, spersonalizowanych powiadomień, zarządzanie mediami społecznościowymi, zarządzanie kontaktami, daje dodatkowe źródło dochodu i wiele wiele więcej.

  op_sys

  SYSTEM PRACY TrūAge

  Podobnie jak system operacyjny w komputerze sprawia, że ten prawidłowo działa, dzięki systemowi zarządzania TruAge twój biznes może prawidłowo działać i się rozwijać. Praca z systemem sprawi, że faktycznie to my zobimy za ciebie większą część pracy! Zapraszanie nowych ludzi, generowanie sprzedaży i zarządzanie kontaktami jeszcze nigdy nie było tak proste!

  circle

  REGIONALNE KONFERENCJE LIDERÓW

  Co 6 miesięcy na regionalnych konferencjach liderów Morinda, możesz liczyć nowe wieści i informacje o aktualnej strategii firmy. Zyskujesz tam też niesamowitą możliwość nawiązania sieci kontaktów i wymiany doświadczeń z Konsultantami Morinda z innych krajów oraz masz niepowtarzalną szansę na osobiste spotkanie założycieli i dyrektorów firmy.